Op stap met de bus (+ WIN!)

///Op stap met de bus (+ WIN!)

Op stap met de bus (+ WIN!)

Schoencadeautjes-inspiratie nodig? Ilse ontving het boekje ‘Op stap met de bus’ van Uitgeverij Deltas en vertelt daar vandaag alles over! Wil je kans maken op dit leuke schuifboekje? Doe dan ook mee met de winactie!

Boekje met schuifjes, draaischijven en flapjes

En als je kleine het naar het potje gaan nou helemaal onder de knie heeft als beloning of misschien straks als schoencadeautje wanneer de Goedheiligman weer in het land is: Deltas leuke schuifboekje ‘Op stap met de bus‘. Helemaal leuk voor bewegelijke, nieuwsgierige peuters met een niet al te grote spanningsboog (hoewel ik me afvraag of er peuters bestaan die dat wel hebben) die een simpel boekje maar ‘zo zo’ vinden. Want ‘Op stap met de bus’ is een boekje met schuifjes, draaischijven en flapjes zodat je kleine zelf ook actief mee kan doen aan het verhaal.

Voor nieuwsgierige peuters

Een leuk boekje met kleurige plaatjes en dieren in de hoofdrol. Het boekje is van stevig karton, wat weer heel handig is met die eerder genoemde bewegelijke, nieuwsgierige peuter. Dit boekje kan wel een stootje hebben! Wel even oefenen op de geluiden die een bus zoal maakt (je weet wel, brrrroooeeem, zwiep zwiep en tuut-tuut, logisch toch?) want die kunnen het verhaaltje maken of kraken 😉

‘Hoera, ik ga op het potje!’ (Uitgeverij Deltas, ISBN: 9789044752311) is verkrijgbaar voor €11,95 in de boekhandel en online.

WIN: “Op stap met de bus”

We mogen ook één lezer blij maken met een exemplaar van ‘Op stap met de bus‘.  Wil je kans maken op dit leuke boek? Lees dan even goed mee wat je moet doen:

  • Volg Mama’s Meisje op Facebook of Instagram
  • Laat in een reactie onder deze blog weten waarom je kans wilt maken op dit boek
  • Vul een geldig e-mailadres in! Meedoen kan tot en met 7 november 2018. De winnaar krijgt uiterlijk 11 november bericht via e-mail.
  • Let op: om kans te maken, moet je één van de genoemde social media kanalen van Mama’s Meisje volgen. Niet-leden zijn uitgesloten van deelname. De winnaar wordt via e-mail op de hoogte gesteld. Reageert de winnaar niet binnen 48 uur na berichtgeving via e-mail, dan vervalt deze en kies ik een nieuwe winnaar. Over de uitslag wordt niet gecorrespondeerd. 

Door |2018-10-27T14:49:26+00:00oktober 30th, 2018|Speelgoed & Boeken|25 Comments

Over de schrijfster:

25 Comments

  1. JN Kingma Postma 30 oktober 2018 at 07:12 - Reply

    Dit lijkt mij een geweldig boek voor mijn drukke ondernemende peuter. Zij neemt geen genoegen met een gewoon boekje. Het zou haar taalontwikkeling ook stimuleren. Dus ik doe graag mee.

  2. Marlies 30 oktober 2018 at 07:40 - Reply

    Wat zou onze kleine grote meid die net zindelijk is, hiervan genieten. Kan ze haar kleine zusje voorlezen 😉

  3. Tamara 30 oktober 2018 at 07:47 - Reply

    Dat ziet sr leuk uit, ik doe graag mee voor mijn peuter. Een boekje met een bus is altijd goed 😉

  4. Lianne 30 oktober 2018 at 08:08 - Reply

    Wow ik blijf maar reageren op je leuke winacties! Deze ook weer helemaal top. Peuter van 24 maanden is helemaal idolaat vd bus. In de auto is het alleen maar zoeken naar een bus, komen we in de buurt van het station, dan moet er eerst bij de bus worden gekeken. Kortom perfecte kado voor Sint of kerst. Hij gaat hier op de lijst, mooi vermaak tijdens de voeding van kleine broer straks.

  5. Liline Erdmann 30 oktober 2018 at 08:09 - Reply

    Ik doe graag mee voor mijn peutermeisje!

  6. Anouk 30 oktober 2018 at 08:16 - Reply

    Dat lijkt me een leuk boek voor onze kleine meid van 2.5 jaar.. Die vind boekjes nu steeds interessanter maar leuker is om dan een nieuw boekje te lezen, en nu krijgt ze er ook rust voor om samen te gaan lezen.
    En even een momentje samen met ook een baby van 2 maanden om haar heen.

  7. anna 30 oktober 2018 at 08:45 - Reply

    Ik doe mee voor mijn dochter Julia ?

    Facebook: An Na

  8. elisabeth maria martina 30 oktober 2018 at 08:50 - Reply

    mooi cadeau voor jarige kleinzoon quinn

  9. Stefanie 30 oktober 2018 at 10:02 - Reply

    Grote fan van boeken en wil dit dochterlief graag van kleintjes meegeven ?

  10. Jessica Mennen -van Eeken 30 oktober 2018 at 11:56 - Reply

    Hoe leuk voor mijn kleine luca die volop aan het ontdekken is en graag op avontuur wil!

  11. Jeldou 30 oktober 2018 at 13:49 - Reply

    Wat een leuke win actie weer! Doe graag mee voor mijn meissie, een echte boekenwurm ?

  12. Annie den Uijl - Oudshoorn 30 oktober 2018 at 14:05 - Reply

    Leuk, onze achterkleindochter komt binnenkort haar schoentje voor het eerst zetten!

  13. Julie 30 oktober 2018 at 18:48 - Reply

    Zou super fijn zijn voor Seth. Hij is zot van ‘grote auto’s’ dus zeker ook van een bus 🙂

  14. Nele 30 oktober 2018 at 20:21 - Reply

    Tof zo’n interactief boekje, veel leuker dan enkel maar blaadjes omdraaien. Dit zou mijn dochtertje super vinden.

  15. marion poeste 30 oktober 2018 at 20:29 - Reply

    ja leuk. omdat we net begonnen zijn met voorlezen en ze nu al zelf de bladzijdes wil omslaan.

  16. Stefanie de bree 31 oktober 2018 at 07:09 - Reply

    Ik doe graag mee voor mijn boeknerd Evi, ze is dol op boekjes lezen met mama. Ze heeft dat dan ook van mij, ik ben/was ook een echte boeken verslinder, alleen lees ik nu alleen maar kinderboeken. Evi is dol op flapjes boeken, erg leergierig, en nieuwsgierig is ze!

  17. AnnaB 31 oktober 2018 at 08:12 - Reply

    Mijn zoontje is gek op alle voertuigen,als we wandelen zijn we dan ook lang onderweg want oevral stoppen en kijken haha Laatst zelf in de bus geweest,en dat vond hij zo mooi. Dit boekje is echt iets voor hem

  18. Anne Blok 31 oktober 2018 at 13:12 - Reply

    Ik wil dit boek graag winnen voor mijn meisje van 1,5. Wij lezen samen heel wat af, ze is echt dol op boekjes! En ze gaat heel graag met de bus. Elke bus die ze ziet moet sowieso even gemeld worden en ze speelt ook veel met haar miniatuur stadsbus. Ze weet precies hoe het gaat in de echte bus en zit tijdens een rit steeds in de gaten of het stoplampje aan gaat.

  19. Marian B 31 oktober 2018 at 21:08 - Reply

    Schuifboekjes hebben altijd iets speciaals. Mijn dochtertje is helemaal van de boekjes op het moment, we zouden het graag samen gaan lezen en ontdekken.

  20. Miranda 31 oktober 2018 at 21:31 - Reply

    Ik doe graag mee! M’n dochter van 2 is helemaal gek op flapjes boekjes. Ze wil ze zelfs mee in bed en dan zegt ze: nog even lezen mama ??

  21. Carlijn 31 oktober 2018 at 21:38 - Reply

    Mijn zoontje vindt met de bus gaan heerlijk! Vooral op t station kijkt hij zn ogen uit. En laat ik nu een erg toegewijde voorlezer zijn als t om geluidseffecten gaat! Ons maak je hier heel blij mee :).

  22. Claudia van Meggelen - van den Breevaart 31 oktober 2018 at 22:45 - Reply

    Super leuke actie! Ik doe graag mee voor mijn zoontje Pieter. Hij vindt het heerlijk om voorgelezen te worden en hoe gekkere geluiden en gekke bekken erbij trekken des te leuker vindt hij het!

  23. Jenny 1 november 2018 at 06:31 - Reply

    Dat zou mijn zoontje echt super leuk vinden. Die is dol op boekjes lezen.

  24. Tatjana 1 november 2018 at 06:47 - Reply

    Wat een leuk boekje lijkt mij dit! Ons dochtertje is super nieuwsgierig, dus dan is deze zeer geschikt.

  25. Marijke 3 november 2018 at 19:20 - Reply

    Ontzettend leuk. Mijn dochter is dol op boekjes met flapjes. De schuifjes en draaischijven zullen haar interesse alleen maar wekken. Zeker nu met het oefenen met op het potje gaan. Ze pakt er altijd een boekje bij.

Reageer

CommentLuv badge